Fenerbahçeli yıldız futbolcu ayrılmak istediğini açıkladı!

Süper Ligde sezonun bitmesiyle futbolculardan transfer açıklamaları gelmeye başladı. Tecrübeli futbolcu akımdan ayrılmak istediğini kulübe iletti.

​Kaptan Volkan’la başladığı forma rekabetini kaybeden Kamerunlu file bekçisi, 1. kaleci olabileceği bir ekibe gitmeye kararlı. Kendisine kulüp arayan Kameni’nin yeni sezonda kiralanması da şu anda gündemde.

Sezonun sona ermesiyle beraber Fenerbahçe’deki bazı isimlerin de geleceği yavaş yavaş netleşmeye başladı. Geçen sezonun başında Malaga’dan büyük umutlarla transfer edilen Carlos Kameni, Fenerbahçe ile yol ayrımına geldi. Teknik direktör Aykut Kocaman tarafından bazı maçlarda şans bulsa da performansıyla kimseyi memnun etmeyen deneyimli file bekçisi, garanti oynayabileceği bir takıma gitmek istiyor.

Yabancı basına yaptığı röportajlarda Türkiye serüveninin sonuna geldiğinin sinyallerini veren Kameni, menajerine ‘Bana takım bul’ haberini yolladı. Daha önce başarılı bir performans sergilediği La Liga’ya geri dönmenin planlarını yapan Kamerunlu’ya yönetimin ‘Kal’ demesi beklenmiyor. İlk aşamada 2020 yılının yazına kadar mukavelesi olan Kameni’yi bonservisiyle göndermek isteyen Kanarya istediği teklifi alamazsa kiralık olarak gönderebilir.

Diğer yandan forma rekabetine girdiği Volkan için de övgü dolu açıklamalar yapmayı ihmal etmeyen 34 yaşındaki eldiven, “Volkan burada efsane olmuş bir isim. Herkesin sevgilisi. Sezona ikimiz de çok iyi başlayamasak da daha sonra o performansını yükseltmeyi başardı ve iyi işlere imza attı. Kendisiyle herhangi bir sorun yaşamadık. Bana çok yardımcı oldu” şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir