Fenerbahçe’den dengeleri alt üst edecek transfer! 9 gol atıp 16 asist yaptı..

Fenerbahçe’de yeni başkanın kim olacağı 3 Haziran’daki seçimde belli olacak. Teknik direktör Aykut Kocaman’ın devam edip etmeyeceği de seçim sonrası belli olacak. Ancak Kocaman, göreve gelecek yeni yönetime yardımcı olmak adına sezon sonu raporu hazırladı. Edin Visca’nın 1 numaralı transfer hedefi olması gerektiğini kaydetti.

Süper ligin yıldızı Visca, 9 gol, 16 asistlik katkısıyla Başakşehir’in şampiyonluk yarışını son haftaya kadar sürdürmesinde önemli pay sahibi oldu.

​​Fanatik’ye yer alan habere göre; Aykut Kocaman, futbol stili olarak Dirk Kuyt’a benzettiği Visca’nın, oyun kurgusunun önemli parçalarından biri haline geleceğine inanıyor. 28 yaşındaki oyuncu, hücumdaki üretkenliği kadar savunmaya verdiği destekle de dikkat çekiyor. Defansif yönü de güçlü olan Boşnak oyuncu, zaman zaman sağ bek olarak da oynadı.

Seçimin ardından Aykut Kocaman’ın göreve devam etmesi halinde, yeni yönetimin ilk işi Başakşehir ile görüşmek olacak. Fenerbahçe’nin paranın yanı sıra Aatif, Ozan Tufan, Isla gibi futbolcuları takasta önermesi bekleniyor.

Ayrıca Başakşehir’in farklı bir oyuncu isteğine de açık olacaklar. Kulüplerin anlaşma sağlaması halinde Visca ile, Aykut Kocaman’ın yardımcılığını yapan, vatandaşı Ömeroviç bir görüşme gerçekleştirecek. Kariyerinde yeni bir sayfa açmak isteyen Boşnak yıldızın Kanarya’ya sıcak baktığı öğrenildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir