Fenerbahçe’de Bombalar Arka Arkaya Patlıyor! “2 Yıllık Sözleşme…”

​Fenerbahçe’de Ali Koç ve yönetimi erkek basketbol takımı baş antrenörü Zeljko Obradovic’e 2 yıllık daha sözleşme teklif edecek.

Ali Koç ve yönetimi, hali hazırda 2 yıllık mukavelesi olan koç Orabdovic’e 2 yıllık daha teklifte bulunmaya hazırlanıyor. Başarılı çalıştırıcıya basketbol takımının bütçesinin yüksek tutulması sözü de verilecek. Ssportando’nun haberine göre; Fenerbahçe’de başkanlık seçimini Ali Koç’un kazanmasından sonra, basketbol takımı ile ilgili olarak ilk hamlenin koç Zeljko Obradovic ile geleceği belirtildi.

Ali Koç ve yönetimi, 2 yıllık sözleşmesi bulunan Obradovic’e 2 yıllık daha sözleşme uzatma teklifi yapacak. Bunun yanında takımın bütçesinde azaltma yapılmayacağının da garantisi verilecek. Zeljko Obradovic’in bu teklife olumlu yanıt vermesi bekleniyor. Başkanlık seçimi öncesinde Doğuş Grubu’nun sponsorluktan çekilmeyi düşündüğünü dair görüşler ortaya atılmıştı. Henüz resmi bir açıklama olmasa da bunun güçlü bir olasılık olduğu hala dile getiriliyor.

Ali Koç’un öncelikle Doğuş Grubu ile görüşeceği, olumlu sonuç çıkmaması halinde yeni sponsor arayışı içine gireceği öğrenildi. Fenerbahçe’nin yeni sezon transfer listesinde önemli isimlerin bulunduğu belirtiliyor. Panathinaikos’da forma giyen pivot Chris Singleton, Brad Wanamaker’ın Barcelona’ya gitmesi durumunda yine Panathinaikos’tan Nick Calathes de listede üst sıralarda.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir