Ersin Düzen canlı yayında patladı! “Fenerbahçe…”

​HENÜZ 11. hafta ve F.Bahçe, her maça ‘mutlak kazanma’ zorunluluğuyla çıkıyor. Cebinde hiç kredisi yok çünkü G.Saray ciddi fark ile lider. Sarı-lacivertlilerin puan kaybettiği hemen her takım kendi oyunundan feragat etmedi. Göztepe, Akhisar, Medipol Başakşehir ve son olarak Kayserispor… Nitekim, İrfan Buz, belki de bunu hesaba katarak ideal 11 ile çıktı. Tek fark, Doukara’nın kulübede oluşuydu.

F.BAHÇE, hazırlanış olarak sezonun en kaliteli gollerinden biriyle skoru değiştirdi. Ozan’ın klas pası aslında Giuliano’ya golü attırmıştı. Hesapta olmayan Valbuena ve sonradan Isla’nın sakatlıklarıydı. Erken gelen golden sonra F.Bahçe, garip bir şekilde oyunu Osmanlıspor’a teslim etti. Başkent ekibi Umar ve Regattin ile zorladı ve ilk yarıda beraberliğe de yaklaştı.

F.BAHÇE, geçen haftadan belli ki çok etkilenmiş. Futbolcular hep diken üstündeydi ve hücum ederken bunun etkisi görüldü. Hadi hücum etmeyi düşünmüyorsunuz, bir takım oyunu da mı tutamaz! Kayseri maçının son 15 dk. ile dünün arasında ne fark var? Hiç mi ders çıkartılmaz, üzerinde çalışılmaz?

ARTIK ÇARE AYRILIK

BAĞIRA bağıra gelen gol, kimseyi şaşırtmadı. Sezon başında, en çok eleştrilen Ozan kaleyi en çok düşünen adam; elinizde daha fazlasını yapması gerekenler olmasına rağmem.

AYKUT Hoca, tutucu bir teknik adamdır, ondan aykırı bir değişiklik, oyun anlayışı veya hamle beklenmez; hadi bunu anlıyorum ama formsuz birçok ismi, mesela Neto, mesela Janssen, mesela Dirar veya Giuliano, bunları ısrarla neden oynatır?

GİDEN sadece 2 puan değil, bakın şampiyonluk demiyorum, ilk ikide yer alma şansı da bana göre gitmiştir…

ÇARE mi? O da ayrılık…

(Kaynak/Vatan)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir