Beşiktaşlı taraftarlardan Ali Koç’a sürpriz çağrı!

Fenerbahçe’de başkan adaylarından Ali Koç, Beşiktaş – Fenerbahçe derbisini izlemek üzere gittiği Vodafone Park’ta taraftar ve yöneticiler tarafından sıcak bir şekilde karşılandı.

Beşiktaşlı taraftarlardan Ali Koç’a sürpriz çağrı

Fenerbahçe’nin Spor Toto Süper Lig’in 23. haftasında Beşiktaş’a 3-1 yenildiği maçta tribünde Sarı-Lacivertli kulübün başkan adaylarından Ali Koç da yer almıştı. Ali Koç’un Beşiktaşlı taraftarlarla girdiği diyalog ortaya çıktı.

Ali Koç, Beşiktaşlı taraftarla ne konuştu?

Fenerbahçe’nin başkan adaylarından Ali Koç, pazar akşamı Vodafone Park’a giderek Rahmi Koç’un locasında dev derbiyi takip etti.

Deneyimli isim, locadaki taraftarlar ve Beşiktaşlı yöneticiler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Ali Koç burada birçok Beşiktaşlı taraftarlarla fotoğraf çektirdi

Ali Koç’a Beşiktaşlı bir taraftar, “İnşallah başkan siz olursunuz dedi, Koç da, ’İnşallah’ yanıtını verdi. Ali Koç maç sonrasında Beşiktaşlı yöneticilerin aynı sıcakkanlılıklarıyla stattan ayrıldı.

Ali Koç’un Fenerbahçe seçim çalışmalarında son durum

Geçtiğimiz günlerde taraftar derneklerinin bir bölümü istifa ederek Ali Koç’a destek vereceklerini açıklamıştı. Son dönemde farklı derneklerden de üyeler istifa edip Ali Koç’a desteklerini açıkça ilan etmek istedi. Fakat bu duruma karşı çıkan Ali Koç, “Desteğiniz benim için çok önemli ama bu süreçte istifa bize zarar verir” diyerek akımı engelledi.
ALİ KOÇ, BEŞİKTAŞ DERBİSİNİ VODAFONE PARK’TA İZLEDİ

Fenerbahçe’de bu sezon sonunda Haziran ayında gerçekleşecek olan seçimlerde Başkan Adayı olan Ali Koç, Beşiktaş – Fenerbahçe derbisini izlemek üzere Vodafone Park’a geldi. Ali Koç, derbiyi Vodafone Park’ta babası Rahmi Koç’un locasından izledi.

Maç öncesinde son derece pozitif görünen Ali Koç bir o kadar da derbinin heyecanını yaşadı. Ali Koç kendisine destek olan taraftarları ise bu esnada selamlayarak gösterilen sevgi seline karşılık verdi.

(Kaynak/Futbol Arena)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir